مهندس فتحی جمعه 14 مهر 1396 05:10 ق.ظ نظرات ()
ساخت و خرید شماره های مجازی آمریکا برای تلگرام::

شماره تلگرام با مشقت با نرم افزار قابل ساخت بود و تازه بعد از ساخت هم ریپورت بود و بنابراین اعتمادی به شماره های نرم افزار نبود و اگر بخرید مطمئن تر است چرا که نرم افزار دوباره به کسی دیگر شماره را میدهد و امنیت ندارد.

شماره های تلگرامی که بنده خدمتتان اسال خواهم کرد به صورت فعال شده میباشد
حداقل 10 تا برای جلب اعتمادتان سفارش دهید و از تماس برای جلب اعتماد خودداری کنید...

شفاف سازی بعدی : بله من شماره های مجازی را از سایت چینی میگیرم و با پیش شماره امریکا هستند به چین نیستند بنده اکانت وی آی پی دارم و همانطور که در جریان هستید برای بنده نصف قیمت محاسبه میشود وگرنه در حالت معمولی دادن کد امریکا حدود 1400 تومان هزینه در این سایت در بر دارد. اما فعالسازی این خط ها همچنان زمانبر بوده و به صرفه نیست.

روزانه 25 پیام میتونید ارسال کنید:

خاطر نشان میکنم تلگرام برای بلاک کردن شماره های مجازی چینش یک روز کامل سرورهایش   قطع بودند و دیگر این کار را برای حفظ کاربرانش هم که شده انجام نمیدهد اما بار دیگر خاطر نشان میکنم که این شماره ها مثل شماره های مجازی چینی نیستند مه همه با 1 بعد از +86 شروع شوند بلکه با پیش شماره های متفاوت هستند و تلگرام قادر به بلاک سازی دسته جمعی به صورت اتفاقی که برای شماره های مجازی چین افتاد نیست (تا مدت زیادی خیالتان راحت)

همچنین این نکته را هم بیان میسازم که اگر کاربران تلگرام ریپورت اسپم پیام شما را بدهند بلاکی شما سریعتر صورت میگیرد و بنده نمیگم که هرگز بلاک نمیشوند اما اگر بگذارید روی روزی 25 الی 20 احتمال بلاکی بسیار پایین می آید.


آیدی تلگرام : @fathimaram

خرید شماره مجازی