مهندس فتحی جمعه 25 اسفند 1396 03:51 ب.ظ نظرات ()

فروش شماره مجازی تلگرام

ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه بازدید کنندگان وبلاگ بنده

از این که این وبلاگ را برای خرید شماره مجازی تلگرامتان انتخاب کرده اید سپاسگذارم. در این مطلب قصد دارم تا اطلاعاتی درباره قیمت و نحوه ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام خدمتتان عرضه بدارم.

به هرحال همانطورکه میدانید از قدیم هم گفته اند که هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست. اگر بخواهید شما هم میتوانید شماره مجازی رایگان از طریق نرم افزار هایی همچون تکست پلاس بسازید و با آن اکانت تلگرام ساخته و استفاده کنید.

اما مهم است بدانید که همین شماره های مجازی که به صورت رایگان ساخته میشود ان نرم افزار شماره را پس از مدتی به شخصی دیگر واگذار کرده و عملا از دسترس شما خارج میسازد و آن فرد به راحتی میتواند اکانت شما را ریست کند و از اختیارتان خارج سازد.

به هر حال ما هم از این اکانت ها داریم و افرادی این شماره های مجازی تلگرام را به صورت ارزان در اختیارتان قرار میدهند و بنده نیز میتوانم آن را در اختیار شما قرار بدهم.

اما توصیه بنده به شما استفاده از شماره های مجازی تلگرام به صورت اختصاصی است که میتوانید آن را از بنده خریداری کنید و بنده خودم نیز این شماره های مجازی را از جایی معتبر تهیه میکنم که اختصاصی هستند و توسط نرم افزار ساخته نشده اند و در اختیار کسانی دیگر قرار نخواهند گرفت.

شما دوستان و سروران گرامی برای خرید انواع شماره مجازی تلگرام میتوانید به شماره 09120918818 در تلگرام پیام بدهید تا در خدمت شما باشم.