مهندس فتحی پنجشنبه 13 مهر 1396 01:13 ق.ظ نظرات ()
برای خرید شماره مجازی تلگرام با قیمت مناسب در تعداد تک و انبوه در خدمت شما هستم و همواره هر زمان که خواستید به بنده در تلگرام یا واتس اپ میتوانید پیام بدهید تا در خدمتتان باشم

به اطلاع میرسانم تلگرام دیروز در تاریخ 11 مهر سرورهایش مسدود شد و این مسدودسازی هم برای خودش دلیلی داشت که به تشریح آن میپردازیم:

در پی ایمیل هایی که کاربران به تلگرام مبنی بر مزاحمت پیام های تبلیغاتی تلگرام زده بودند این شرکت تصمیم بر گذاشتن قابلیت ریپورت اسپم را ابتدا در تلگرام دسکتاپ و سپس در نرم افزارهای تلگرام موبایل قرار داد از این رو برخی کاربران شروع به اسپم کردن پیامک های تبلیغاتی نمودند.

طی بررسی هایی که تلگرام انجام داد به این نتیجه رسید که اکثر شماره های مجازی که گزارش داده میشوند +86 با پیش شماره کشور چین هستند که همانطور که همه شرکت های فعال در این امر در جریان هستند از سایت چینی خریداری میشد.

خرید شماره مجازی تلگرام


سرانجام در 11 مهر (دیروز) تلگرام تصمیم بر مسدود سازی این شماره های مجازی گرفت به صورتی که پس از ارسال یک پیام موفق به شماره هایی که جزء مخاطبین آن نبودند فورا خط رابلاک مینمود.

از این رو تنها خط هایی که اکنون قادر به ارسال پیام میباشند اغلب شماره مجازی آمریکا ، فیلیپین ، اندونزی و انگلیس میباشند.

اینجانب به کمک چند تن از دوستان ساخت و 
خرید شماره های فیلیپین و اندونزی (با قابلیت ارسال حداقل 25 پیام در روز) با واسطه یک سایت خرید کد و تلفیق چند نرم افزار هستیم که میتوانید برای خرید شماره های فعال شده تلگرام پیام بگذارید

همچنین علاوه بر ساخت شماره مجازی تلگرام و فعالسازی خط ها ارسال پیام شما با امکان گزارش دهی بدین صورت که تمام شماره هایی که ارسال آن انجام شده را خدمتتان ارائه نماییم بدین صورت که بتوانید استعلام بگیرید این امر به تعداد دلخواه امکان پذیر است.