مهندس فتحی یکشنبه 15 فروردین 1395 03:11 ق.ظ نظرات ()
تلگرام مارکتینگ و کلا زمینه تجارت محیط های اجتماعی مجازی شغلی نو و جدید بود که در اینترنت به یکباره پدیدار شد.
در زمینه تلگرام هم همینطور بود و خیلی ها به تبلیغ مبادرت میکردند.
بعد از اسپم شدن شماره های مجازی چین و آمریکا نوبت به اسپم شدن یکباره شماره های مجازی روس و اندونزی و فیلیپین و این اواخر اوکراین رسید.
تلگرام ارسال خطی را دارای ریپورت اسپم کرده بود گروهی را بسته بود و تبلیغات به صورت چنلی را هم برایش گزینه ریپورت اسپم را قرار داد.
همچنین تلگرام در آپدیت های پی در پی خود برای ارسال های تبلیغاتی موانع متعددی قرار میدهد تا کنون که انجام تبلیغ را با سختی های بی شماری تبدیل کرده.
خصوصا در ایران... چون اکثر شماره های نامبرده شده ارسالشان به ایران مسدود شده و به کشور های دیگر به راحتی ارسال انجام میدهند.
به هر صورت همچنان برای خرید شماره مجازی میتوانید با بنده در ارتباط باشید.
این شماره های مجازی که سوخت و کاربرد ارسال پیام به ایران را از دست دادند همچنان میتوانند برای اد کردن در کانال و جوین شدن مورد استفاده قرار گیرند.
از این رو برای افزایش اعضای کانالتان با بازدید و بدون بازدید با شماره بنده 09120918818 در تلگرام در تماس باشید همچنین اعضای کاملا ایرانی هم به صورت تبادل و تبلیغات برایتان میتوانیم اد کنیم.
افزایش لایک و فالوور پیج های اینستاگرام بازدید ویدیو و... را هم به صورت کاملا تضمینی با اعضای بین المللی بصورت انبوه انجام میپذیرد. که به همین منظور هم در تلگرام 09120918818 برای اینجانب پیام بگذارید.

آیدی تلگرام : @fathimaram
خرید اعضای ایرانی تلگرام