مهندس فتحی یکشنبه 22 آذر 1394 12:27 ق.ظ نظرات ()
بعد از اینکه سایت چینی دیگه عملا برای استفاده و فعالسازی خطوط تلگرام بلا استفاده شد یک مدت دوباره نرم افزارهای رایگان برگشتن و فعالسازی با خط های امریکا از سر گرفته شد بعد از مدتی هم تلگرام خط های تازه فعالسازی شده ی تلگرام رو شناسایی کرد و همونطور که اطلاع دارین شماره امریکا ارسال پیام انجام نمیداد یعنی رجیستر میشد اما ارسالی صورت نمیگرفت.

به هر صورت شماره چین و امریکا به طور کل کنار رفت اما شماره های روسیه یکدفعه رو شد همونطور که اطلاع دارید سرورهای تلگرام در روسیه هستند و اینکه شماره مجازی روسیه با این شرکت همدست هستند یا خیر رو نمیشه مطمئن بود.
آپدیت: شماره مجازی روسیه هم به ایران بسته شد :))))

به هر صورت اوایل که سایت های خط ساز روسی زیاد معروف نشده بودند شماره های مجازی روسیه به صرفه بود و حتی سایت هایی از طریق اونها پول خوبی کسب میکردند. و بودند کسایی که نرم افزار برای این سایتها به فارسی نوشتند و سود نسبتا خوبی بدست آوردند.

اما پس از مدتی یکباره قیمت شماره های مجازی روسیه ای برای تلگرام به 10 روبل افزایش پیدا کرد. و به نوعی سهمیه بندی صورت گرفت تا جایی که به سختی میشد از این سایتها شماره مجازی گرفت و فعالسازی نمود.

به هر ترتیب به سختی میتوان از سایتهای شماره مجازی روسی شماره گرفت و فعالسازی کرد و هم اکنون هستند کسایی که رباتهایی تهیه کرده و روی سایتهای شماره مجازی روسی مستقر ساخته اند تا به محض اینکه تعدادی شماره برای فعالسازی تلگرام فرستاد ان را دریافت و فعالسازی نماید و عملا شماره سازی به صورت دستی خیلی سخت صوت میپذیرد.

به هر ترتیب برای اطلاع از قیمت شماره های مجازی ، خرید تی دیتا و ... به شماره 09120918818 در تلگرام پیام بگذارید.

آیدی تلگرام : @fathimaram

شماره مجازی روسیه